Čakajte, načítava sa ...

 

HomeWeb stránky

Vytvorenie webovej prezentácie firmy je v dnešnej dobe veľmi dôležité.

Tvorba webových stránok v systéme WordPress

Oslovte svojich klientov a zviditeľnite svoje produkty a služby aj na internete. Na základe Vašich požiadaviek, Vám vytvorím webovú stránku na mieru. Webová stránka bude vytvorená na báze redakčného systému, prostredníctvom ktorého si môžete Vašu stránku neskôr spravovať sami.

Našim cieľom je, aby bol každý klient maximálne spokojný a dostal presne to, za čo si platí – kvalitnú, technicky dokonalú a plne funkčnú webovú stránku s jednoduchou administráciou, ktorú zvládne bežný zamestnanec. Prečítajte si viac o našich službách, výhodách tvorby web stránok vo WordPresse, ako aj dôvodoch, prečo si nechať vytvoriť web stránku práve cez našu spoločnosť.

NAŠE VÝHODYPrečo s nami?

Tvorba web stránok a e-shopov predstavuje službu, ktorú v dnešnej dobe poskytuje veľké množstvo firiem a freelancerov. Práve z tohto dôvodu by sme vám chceli priblížiť, prečo tvorbu webových stránok realizovať prostredníctvom nás. Okrem skutočnosti, že vytvorenie web stránky nám netrvá mesiace, vám vieme poskytnúť tieto hlavné výhody:

Garantujeme technickú dokonalosť a funkčnosť webovej stránky
Dizajnové úpravy realizujeme až k vašej maximálnej spokojnosti
Webová stránka je optimalizovaná pre vyhľadávače (SEO)
Sledovanie a aplikovanie najnovších trendov v dizajne a UX
Vynikajúci pomer ceny k výkonu a funkčnosti webovej stránky

VÝHODY WORDPRESSUPrečo WordPress?

Na tvorbu webových stránok a e-shopov využívame redakčný systém WordPress, na ktorom v súčasnosti beží 34% zo všetkých webových stránok. Tvorba internetových stránok cez WordPress má veľké množstvo nesporných výhod, ktoré činia tento redakčný systém najobľúbenejším a najrozšírenejším na svete. Výhod redakčného systému WordPress je samozrejme omnoho viac (bezpečnosť, prehľadnosť, schopnosť spravovať rozličné typy médií, veľké množstvo školiacich videí atď.), my sme vymenovali iba tie, ktoré by pre vás mohli predstavovať najväčšiu pridanú hodnotu.

Jednoduchá správa webovej stránky realizovateľná laikom
WordPress je jednoznačne najjednoduchšie ovládateľný a spravovateľný redakčný systém, ktorého správu v krátkom čase zvládne aj laik.

Plná kontrola vlastnej webovej stránky a jej obsahu
Časy, kedy ste nemali ani len prístup do vlastného webu a všetko ste museli riešiť a konzultovať s programátorskou firmou sú preč.

Dodatočné úpravy a zmeny nevyžadujú ďalšie investície
Výhodou WordPressu je možnosť pridať dodatočné prvky cez moduly, ktoré sú v prevažnej väčšine zdarma, takže sa vyhnete ďalším poplatkom.

Neustály vývoj a zdokonaľovanie redakčného systému
Žiaden redakčný systém nemá taký progres v čase ako WordPress, preto sa nemusíte obávať zastaralosti systému alebo poklesu funkčnosti webu

Technicky náročný a komplikovaný web dostupný za rozumnú cenu
Cez WordPress je možné vytvoriť aj komplexnú a technicky zložitú webovú stránku za dostupnú cenu vďaka širokému výberu modulov

Možnosť dotiahnuť optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO) k dokonalosti
V redakčnom systéme WordPress sa veľmi dobre pracuje s tzv. SEO signálmi a samotný Google vyhodnocuje WordPress veľmi pozitívne

https://www.agenturacreative.sk/wp-content/uploads/2020/09/wordpress-webova-stranka.png
https://www.agenturacreative.sk/wp-content/uploads/2020/09/WEB-AC-2021-kopie.png

Navštívte nás na sociálnych sieťach:

Kontaktujte nás:

Berehovská 2168/1, 07501 Trebišov

Informácie

xxx

Copyright by Agentúra Creative © 2018 – 2020Všetky práva vyhradené.