Creative Agency

2. septembra 2021

Výzva – MODELKA NA FOTENIE


Keďže mi niektoré moje doterajšie modelky odchádzajú mimo Trebišova, ponúkam 2 – 3 z vás možnosť byť mojimi novými “obeťami” 🙂

Ako to funguje?

Fotíme počas celého roka, hlavne v ateliéri, na rôzne témy. Čas si vždy dohodneme podľa toho ako má kto voľno. Robíme rôzne druhy fotenia a spoločne vymýšľame čo budeme fotiť. Fotia sa aj tématické fotenia, aj rôzne druhy umeleckej fotografie, glamour a pod. Základom fotenia je hlavne sa zabaviť, niečo vymyslieť a vytvoriť rôzne zaujímavé zábery. Hľadáme rôzne rekvizity, aby boli vždy fotky iné a zaujímavé.

Čo k tomu treba?

Hlavne chuť vymýšľať a učiť sa. Okrem toho samozrejme vek minimálne 16 rokov. No a samozrejme je potrebné súhlasiť s použitím vytvorených fotiek. Za to budeš mať kopec zaujímavých fotiek pre seba a naučíš sa veľmi veľa vecí. Ak rozmýšľaš, že by si skúsila preraziť v modelingu, je toto pre teba výborná prípravka.

Zaujalo ťa to a chceš to skúsiť?

V tom prípade mi pošli na mail svoje foto, meno a priezvisko, vek a telefónne číslo. Výber budem robiť v priebehu septembra, kedy si niektoré z vás pozvem na skúšobné fotenie. Po tomto fotení si vyberiem 2, alebo 3 z vás, s ktorými už dohodnem ostatné podrobnosti.

Takže píšte na mail fotograf@agenturacreative.sk

Hore