Pon-Pia: 08:00 - 17:00

08:00 - 20:00 Support

Prevádzka :

Berehovská 1, 075 01 Trebišov

Tel.: 0918 215 014

kontakt@agenturacreative.sk

Nahrávam Special Offers

Time for photo – TFP

1 mája @ 8:00 - 31 augusta @ 17:00

| Zadarmo

Event Navigation

Time for photo - Čas za fotky

Skratka TFP znamená „Time For Print“ (niekedy Time For Photos), čo je v preklade „Čas za fotky“.

Ide o to, že modelka sa nechá nafotiť bez nároku na honorár a taktiež fotograf si za fotenie nič neúčtuje. Obaja však majú úžitok: modelka dostane kvalitné fotky na CD alebo DVD v kvalite pre tlač aj pre webové prezentácie, vďaka ktorým sa môže ďalej prezentovať a rozšíriť si tak portfolio.

Fotograf zasa získa ďalšie fotky pre prezentáciu samého seba. Modelka samozrejme tiež získa nové skúsenosti s fotením aprípravou na fotenie a taktiež nový prístup, keďže každý fotograf je individuálny a má svoje vlastné postupy.

Ako funguje TFP v praxi

Jednoduchý príklad. Dajme tomu, že si dievča, ktoré sa chce presadiť v modelingu ale potrebuje book. Za normálnych okolností stojí nafotenie booku peniaze. Ty však máš záujem získať skúsenosti a ochotu zapózovať mi na projekt, ktorý mám vopred vymyslený. Ten sa zrealizuje, nič však za neho neplatíš.Okrem toho dostaneš fotky z fotenia, ktoré budú slúžiť na tvoju aj moju ďalšiu prezentáciu.

Podrobnosti o použití fotografií upresňuje zmluva, tzv. model release, ktorá sa podpisuje pred každým fotením.

Prihláste sa na termín TFP fotenia

Fotografia tváre

Fotografia postavy

V zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica č. 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) zaškrtnutím súhlasu pripri registrácii udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov poskytnutých vo webovom formulári na stránke www.agenturacreative.sk. Údaje poskytujem dobrovoľne a to na dobu 1 roku na účely uvedené v Informáciách. Beriem na vedomie, že odvolaním môjho súhlasu nie je dotknutá zákonnosť spracovania vychádzajúceho zo súhlasu, ktorý bol daný pred jeho odvolaním.

V zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica č. 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) pri registrácii udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov poskytnutých vo webovom formulári na stránke www.agenturacreative.sk. Údaje poskytujem dobrovoľne a to na dobu 1 roku na účely uvedené v Informáciách. Beriem na vedomie, že odvolaním môjho súhlasu nie je dotknutá zákonnosť spracovania vychádzajúceho zo súhlasu, ktorý bol daný pred jeho odvolaním.

Podrobnosti

Začiatok:
1 mája @ 8:00
Koniec:
31 augusta @ 17:00
Cena:
Zadarmo
Special Offer Kategória:
Special Offer Značky:

Miesto udalosti

Košický kraj
Slovenská republika

Organizátor

Agentúra Creative
Telefón:
0950599094
Email:
fotograf@agenturacreative.sk
Webstránka:
www.agenturacreative.sk
Comments are closed.