Svadobná fotografia

Najpravdepodobnejším dôvodom, prečo ste navštívili moju webovú stránku, je blížiaci sa termín Vašej svadby. Tento deň, kedy si dvaja zaľúbení ľudia povedia navzájom „ÁNO“, si chce každý zachovať v spomienkach, čo najdlhšie. K tomuto účelu slúži práve svadobná fotografia.

Niečo málo o svadobnej fotografii

Spôsobov, ako sa momenty zo svadobného dňa dajú zvečniť, je veľa. Jedným z nich je aj svadobná fotografia, ktorá patrí k najťažším dokumentárnym žánrom, pretože udalosti toho dňa majú špecifickú atmosféru a priebeh, sú neopakovateľné, často spontánne, ale aj nepredvídateľné… na svadobných fotografiách musia byť ale zhmotnené dokonale, a všetky.

Svadobná fotografia je mixom kreatívneho portrétu, reportážneho štýlu a umenia. Má zachytiť krásu a výnimočnosť každého okamihu, city a pocity svadobného páru a samotných svadobčanov, ale aj všetky detaily svadobného dňa. Mojou hlavnou úlohou reagovať na všetky nepredvídané zmeny, situácie a okolnosti svadobného dňa, byť maximálne sústredený a kedykoľvek pripravený na záber z tohto dňa, často je to 12 a viac hodín vcelku. A to nepočítame ďalšie dni po svadbe, kedy zachytené zábery dlhé hodiny pri PC fotograf aj spracováva.

Okrem toho, pri samotnom fotení, kladie dôraz na prirodzenosť zobrazovaných ľudí a nekonvenčný prístup k nim. Berie na zreteľ aj priania a predstavy svojich klientov, ale zároveň si viem zachovať i vlastný štýl svojej práce. Výsledkom takého postupu sú veselé, živé, zaujímavé a nenútené snímky.

Ak sa rozhodnete pre moje fotografické služby a ste utvrdení v tom, že práve moje fotografie spĺňajú predstavy o vašich svadobných fotografiách, bude mi cťou stretnúť sa s Vami niekoľko týždňov či mesiacov, ešte pred termínom vašej svadby a dohodnúť s vami ďalšie detaily.

Už dnes sa teším práve na ten váš svadobný deň, na zaujímavé zábery vás dvoch ako najzamilovanejšieho páru na svete.