Glamour & Boudoir

GLAMOUR FOTOGRAFIA

Je fotografický žáner, ktorý sa snaží zachytiť krásu, pôvab a príťažlivosť ženského tela. Do toho patrí ľahko odeté alebo polonahé telo, ale nie je to erotická fotografia alebo dokonca pornografia. Všetky chúlostivé partie tela sú zakryté oblečením alebo inou časťou tela. Niekedy sa glamour približuje módnej fotografii, ale rozdiel je v tom že pri glamour fotografii nie je dôraz smerovaný na oblečenie, ale na modelku. Pri glamour fotografii sa modelka zväčša pozerá priamo do objektívu, no pri módnej fotografii, kde je smerovaný dôraz na oblečenie by mohol priamy pohľad odpútať pozornosť zákazníka od oblečenia. Do žánru glamour sa radia tiež fotografie úplne oblečenej modelky, avšak musí byť s fotografie cítiť pocit erotična a sexuálneho napätia. Pohľad na glamour fotografiu sa stále mení a aj ten náš sa určite líši od tých ostatných. V tom je to kúzlo …

BOUDOIR FOTOGRAFIA

Boudoir fotografia je výnimočná v tom, že zachytáva krásu ženy a určená je práve pre ženy a slečny akéhokoľvek veku a postavy.

Nádherné, nežné a predovšetkým zmyselné fotografie, to je práve BOUDOIR FOTOGRAFIA. Boudoir pochádza od slova dámska izba a aj fotografie sa fotia v prostredí luxusných hotelov, alebo u vás doma. Vyznačujú sa luxusným spodným prádlom, doplnkami, skvelou vizážou, ktorú zabezpečí naša Vizážistka a hair-stylistka. Taktiež obyčajná nočná košeľa, obľúbený sveter, zachytávame predovšetkým ženskú krásu.

Asi najdôležitejšie je nazbierať odvahu a ísť…