Pon-Pia: 08:00 - 17:00

08:00 - 20:00 Support

Prevádzka :

Berehovská 1, 075 01 Trebišov

Tel.: 0918 215 014

kontakt@agenturacreative.sk

Svadobný fotograf

Svadobný fotograf

CHCEM, ABY VAŠE SVADOBNÉ FOTOGRAFIE BOLI PRE VÁS RADOSŤ

Svadba, pre Vás sú to okamihy šťastia a radosti. Pre mňa tie najatraktívnejšie motívy na fotografovanie. Z vášne pre fotografiu som sa stal svadobným fotografom. Fotografovanie svadieb ma baví. Snažím sa vytvoriť neformálnu uvoľnenú atmosféru, aby pre Vás bolo fotografovanie čo najpríjemnejšie a zábavné.

Pôsobím ako svadobný fotograf na celom Slovensku. Bývam v Trebišove, ale cele slovensko je na “skok”.

Svadobné foto portfólio

PREZRITE SI MOJE PORTFÓLIO SVADOBNÝCH FOTOGRAFIÍ

Svadobné fotenie obsahuje

PRIEBEH SVADOBNÉHO FOTENIA

Svadobné prípravy

K prípravám určite patrí aj pred-svadobná konzultácia a poradenstvo. Prejdeme si miesto fotografovania a dohodneme detaily. Svadba obvykle začína prípravami nevesty a ženícha (česanie, maľovanie, obliekanie, detaily na šaty, topánky, momentky, príchody svadobčanov, odpytovanie nevesty, …). Je to zachytenie úvodu svadobného príbehu.

Svadobné portréty

Na svadobné portréty, ktoré vzniknú v deň svadby je treba si vyhradiť 2 až 3 hodiny času. Miesta na fotografovanie si dohodneme už vopred. V deň svadby nie je problém odbehnúť a spraviť aj podvečerné alebo nočné svadobné portréty. Vždy je to na dohode. Často sa stretávam so situáciou, kedy počas svadobného dňa nezostáva toľko času, čoby si svadobné portrétne fotenie vyžadovalo. Fotenie svadobných portrétov mimo svadobný deň je v poslednej dobe veľmi obľúbene. Vieme si vybrať miesto, čas, počasie a najdôležitejšie je že fotenie prebieha bez časového stresu.

Svadobný obrad a hostina

Zachytávam celý priebeh obradu až po podpísanie sobášnych listín. Ďalej fotím gratulovanie a nezabúdam aj na ,,veľkú,, spoločnú fotografiu všetkých svadobčanov. Ako prvé na sále fotografujem svadobnú výzdobu, následne privítanie mladomanželov, prvé tanečné kolá a rôzne momentky, svadobné hry, únos nevesty, odčepčenie, po-polnočný svadobný tanec. Scénar Vašej svadby máte v rukách vy a ja sa mu rád prispôsobím.

Počas celého svadobného dňa využívam rôzne svetelné zdroje (priame slnečné svetlo, odrazové svetlo, blesk, pokročilú zábleskovú techniku a pod.) A ako som už písal, som z Trebišova. Pre mňa nie je problém vycestovať kamkoľvek. Pravidelne fotím v mestách ako Prešov, Košice, Michalovce, Trebišov, Rožňava, Humenné …

Online rezervácia termínu

Ak máte záujem o záväznú rezerváciu termínu u nás, v prvom rade nás kontaktujte ohľadom vášho termínu.

  • V kalendári si nájdite svoj termín. Kliknite na dátum a vyplnte údaje, ktoré nasledne odošlete.
  • V priebehu pár hodín vás budeme kontaktovať emailom.
júl 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112