Pon-Pia: 08:00 - 17:00

08:00 - 20:00 Support

Prevádzka :

Berehovská 1, 075 01 Trebišov

Tel.: 0918 215 014

kontakt@agenturacreative.sk

Fotografovanie

Ponúkam Vám široké spektrum služieb v oblasti portrétnej, módnej a reklamnej fotografie.

PORTRÉT & BIZNIS PORTRÉT

Fotografovanie portrétu zahŕňa okrem záberov na Vašu tvár i fotky celej postavy. Môžeme ho zrealizovať v našom ateliéri, v zaujímavom exteriéri alebo interiéri alebo dokonca priamo u Vás doma. Fotografovanie môžeme spestriť rôznymi rekvizitami. V prípade záujmu Vám zabezpečíme profesionálnu vizážistku. Ak sa jedná o biznis portrét, môžeme fotenie realizovať aj priamo u Vás vo firme.

BOUDOIR

Boudoir (alebo glamour) fotenie znanemá jemne odhalené fotografie v spodnom prádle a podobne, ktoré podčiarknu Vašu ženskú krásu. Zvyčajne boudoir fotíme v prostredí našho ateliéru, ale je možné objednať si aj hotelový apartmán. V prípade záujmu Vám zabezpečíme profesionálnu vizážistku.

FASHION & BEAUTY

Ponúkame Vám služby v oblasti fototestov, lookbookov a iných fotení žánru fashion a beauty. Módny fotografický book zahŕňa fotografie celej figúry, polfigúry a portréty. Niektoré fotografie zrealizujeme v ateliéri, no odporúčam osviežiť book i fotografiami zo zaujímavého exteriéru či interiéru. Všetky fotografie dostanete graficky upravené a retušované v digitálnej podobne a v prípade záujmu Vám pripravíme i tlačené fotografie a pomôžem Vám s finalizáciou celého booku.

REKLAMA

Dobrá propagácia Vašich služieb je nevyhnutnou požiadavkou trhu. Rad Vám v tom pomôžeme svojimi fotografiami. Pripravíme Vám vizuálny materiál pre reklamnú kampaň. Okrem fotografovania Vám vieme pomôcť i s kastingom modelky/modelov.

REPORTÁŽ

Úspešný event si žiada kvalitnú dokumentáciu! Ponúkame Vám reportážne fotografovanie rôznych spoločenských udalostí a kultúrnych akcií, ako sú napríklad koncerty, vernisáže, firemné eventy a pod.