MALOFORMÁTOVÁ DIGITÁLNA TLAČ

Vďaka tejto technológií tlače dokážeme naplniť aj tie najmenšie očakávania. Maloformátová digitálna tlač sa vyznačuje veľmi priaznivou cenou tlače už od jedného kusu. Vďaka moderným technológiam je kvalita našej digitálnej tlače veľmi blízka ofsetovej kvalite. Vďaka tomu vieme klientom bez ohľadu na množstvo dodržať kvalitatívny štandard bez ohľadu na použitú technológiu. Nevýhodou digitálnej tlače je limitácia rozmeru tlačového hárku do SRA3 a absencia tlače priamymi (PANTONE) farbami.

Tento druh nám ponúka rýchle a lacné výtlačky pri nižších objemoch už od jedného kusu. Produkčný stroj je priamo napojený na počítač, ktorý spracováva jednotlivé tlačové úlohy podobne, ako to poznáte z kancelárskych tlačiarní. Rozdielom však je omnoho vyššia kvalita, veľkosť a rýchlosť tlače. Vďaka tomu vieme tlačiť až do veľkosti SRA3.

Digitálna tlač je vhodná hlavne na malé počty kusov ako :

Vizitky
Letáky
Nálepky a etikety

Poukážky
Lístky a vstupenky
Katalógy a brožúry

Diplomy
Jedálne a nápojové lístky
Kalendáre

Oznámenia
Obálky s potlačou
Fotografie

GRAFICKÉ PRÁCE

Nie všetci majú k dispozícií vlastného grafika. V prípade, že potrebujete zabezpečiť grafický návrh vašich tlačovín, máme riešenie. Vytvoríme Vám akékoľvek realizovateľné návrhy, z ktorých následne spracujeme tlačové dáta. Okrem toho vám poradíme vo výbere farieb a rozmiestnenia grafických prvkov.